Telefon

702 600 577

E-mail

gungaa@seznam.cz

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM


Nově nabízím poradenství a prodej produktů tradiční čínské tradiční medicíny firmy Fohow.

Fohow je výzkumná a investiční mezinárodní společnost se sídlem v Hongkongu. Společnost Fohow provádí široce definovaný vědecký výzkum, vyrábí a prodává přírodní přípravky na základě znalostí a zkušeností TČM tradiční čínské medicíny. V rámci Fohow
jsou struktury jako Vědecký výzkumný ústav, vedený legendou tibetské
medicíny – profesorem Tan Yuzhi, asi dvaceti různých společností a
obrovské oblasti v tibetských horách, kde se pěstují suroviny. Všechny
továrny mají certifikáty GMP, certifikace systému kvality ISO9000,
bezpečnostní certifikáty HACCP a FDA, společnost má francouzský
certifikát – doporučení pro použití v zemích EU. Po třech letech
testování výrobků získala společnost Fohow certifikát
HALAL a certifikát Kosher a certifikáty všech zemí, ve kterých
společnost působí, což zaručuje, že společnost udržuje vysoké standardy
při výrobě a vysokou kvalitu výrobků. Doplňky stravy od firmy Fohow mají notifikaci MZČR, vyrobky pro osobni hygienu mají certifikát EU.

Tradiční čínská medicína (TČM) po celou historii hrála důležitou roli v životě Číňanů. Poskytovala informace o diagnostice, léčbě běžných problémů, nemocí a zdůrazňovala prevenci. Patří k nejstarším a nejrozšířenějším diagnosticko léčebným systémům na světě. Pěti tisíciletá historie tradiční čínské medicíny dokazuje stálou a aktuální účelnost jejího použití, která se rozšířila po celé zemi.

Tradiční čínská medicína vychází z primárních produktů které nám nabízí naše země, z přírody. Terapie TČM je tudíž založena na těchto přírodních produktech, převážně rostlinného původu. Nedodává do těla žádné uměle vytvořené látky, které mohou mít vedlejší účinky na lidský organismus.

Jsme zvyklí na to, že medikamenty působí na nějakou konkrétní situaci, místo a jeví se jako záplata. Léky tak široce používané tradiční západní medicínou však nepůsobí bezprostředně na příčinu onemocnění tam, kde vznikly kořeny nemoci. Proto léky nevedou k odstranění příčiny nemocí, ale pouze mírní bolest, oddalují a pozastavují projevy nemoci.

V poslední době se stále více lidí obrací na pomoc a upřednostňují způsoby léčby tradiční čínskou medicínou.

Přípravky TČM harmonicky regulují funkci orgánů a všech systémů v lidském organismu, nalaďují spoje mezi nimi, modelují spojení imunitního systému a energetiky organismu.

Základní složky výrobků firmy Fohow vycházející z tradiční čínské medicíny: Cordyceps čínský, Linchzhi, Dereza čínská, Houba reszhi a další.